Hakkımızda

ÜLKEMİZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN YALITIMIN ÖNEMİNİ GELECEK NESİLLERE DE TAŞIMAK ÖNCELİKLİ GÖREVİMİZ OLACAKTIR…

2000 YILINDA TÜRKİYENİN YALITIMDA LİDER FİRMASINDA BAŞLADIĞIMIZ VE ÜRETİM KABİLİYETİ GELİŞTİRDÜĞİMİZ BİLGİ VE ŞİRKET KÜLTÜRÜNÜ,2013 YILINDA AYNI KULVARDA KENDİ BÜNYEMİZDE DE DEVAM ETİTMEK ÜZERE YOLA ÇIKTIK.

ÜRETİM BİLGİMİZE SATIŞ VE PAZARLAMA STRATEJİSİNİDE KATARAK, YALITIM SEKTÖRÜNDE DİĞER LİDER FİRMA BÜNYESİNDE PAYDAŞ OLARAK DEVAM ETTİRMEKTEYİZ.

BİLGİ VE TECRÜBEMİZİ DİĞER PAYDAŞLARLADA BULUŞTURMAK GAYESİYLE İLK GÜNKÜ HEVES VE HEYECANLA YOLUMUZA DEVAM EDECEĞİZ.

ÜLKEMİZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN YALITIMIN ÖNEMİNİ GELECEK NESİLLEREDE TAŞIMAK ÖNCELİKLİ GÖREVİMİZ OLACAKTIR….

VİZYONUMUZ;

YALITIM SEKTÖRÜNDE ÜSTLENDİĞİMİZ KONUMU SÜREKLİ GELİŞTİREREKFARKLI KILMAK, EMİN ADIMLARLA GELECEĞİMİZİ ŞEKİLLENDİRMEK ÖNCELİĞİMİZ OLACAKTIR.

MİSYONUMUZ;

YALITIM MALZEMELERİ SATIŞ PAZARLAMA BAŞARIMIZ ARTTIKÇA ÜLKE BÜTÜNÜNDEKİ ENERJİ VE KAYNAK TASARUFFUNA, İNSANLARIN YAŞAM STANDARTLARININDA ÇOĞALMASINA VE ÇEVRE BİLİNCİNİN ARTMASINADA VESİLE OLACAKTIR. ŞALİKOĞLU YALITIM BU BİLİNÇLE BÜTÜN BİLGİSİNİ PAYLAŞMA İMKANLARINI SAĞLAYACAKTIR.

ÜLKEMİZ VE GELECEĞİMİZ İÇİN YALITIMIN ÖNEMİNİ GELECEK NESİLLEREDE TAŞIMAK ÖNCELİKLİ GÖREVİMİZ OLACAKTIR...DEĞERLERİMİZ


Süreklilik
Sürdürülebilir büyümeye inanırız, bu nedenle kurduğumuz her ilişkide amacımız kalıcı olmaktır. Sosyal sorumluluklarımızın bilincindeyiz.
Ekip Çalışması
Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın mutluluğu ve refahı bizim için asıl olandır. Takım ruhunu kaybetmeden yaratıcı olmaya inanırız.
Kalite
Son teknolojiye yatırım yaparız, her zaman her gelişmeyi yakından takip ederiz; güçlü konumumuzu korumak için işimizi tutkuyla yapıyoruz.
Müşteri Memnuniyeti
Müşterilerimizle birlikte çalışırız; felsefemiz onlar için en doğru çözümü onlarla birlikte bularak gelişimlerine katkıda bulunmaktır.